neděle 14. září 2014

Co o mně nevíte.

Věšte.Vězte. 
Věštec věště:
Klíště příště!
(Kleště ještě?)






Jak ráda poslouchám ty noční deště
syčící za oknem, když spící dítě dýchá.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Od léta do léta

Za poslední rok se toho hodně změnilo. Respektive... ani ne nějak razantně, ale spíš průběžně. Pomalu přesouvám děti z domácího vzdělávání d...