No, vyšívat už asi nebudu, tohle jsem udělala za účelem darovat manželovi creepera, nikoli naučit se výšivku. Ale řekla jsem si, že dokud to nedokončím, nebudu rozdělávat nic nového.
středa 25. března 2015
čtvrtek 5. března 2015
Čtverce posledních dnů
U babičky a pak doma.
A nějaké knihy. Asi to není dobře vidět, ale přišla mi poštou kompletní Kristina Vavřincová, vydání z 30. let. (Nemusím ji teď číst, stačí si prohlížet obrázky na obálce.) Aby pošťák neběhal s balíkem zbytečně, ještě jsem si přiobjednala Z deníku marnosti od Dominika Pecky. Zavolejte sestřičky teď čtu, docela na ně i nacházím čas a docela ho i nacházet chci.
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)
Od léta do léta
Za poslední rok se toho hodně změnilo. Respektive... ani ne nějak razantně, ale spíš průběžně. Pomalu přesouvám děti z domácího vzdělávání d...

