pondělí 28. srpna 2017

Léto se připozdívá...

22. 8. 2017

23. 8. 2017

Malé potěšení. Díky výzvě jsem pomalovala a popsala deník, takže můžu načít úplně nový sešit. To je vždycky nejlepší.

24. 8. 2017
K procvičování lucemburských slovíček používám aplikaci Memrise. Zatím jsem docela spokojená, uvidíme, jak to půjde, až se bude slovní zásoba i gramatika zesložiťovat.


25. 8. 2017

Myšlenka při pátku.


27. 8. 2017

Neděle ve znamení neklidu, neb muž cestuje a já jsem na naše "Kand" a "Puppelchen" sama.

Ale i tak zkouším pokračovat v publikování letní výzvy.

2 komentáře:

  1. Tieto tvoje vďačné chvíľky ma vedia veľmi povzbudiť. Ani neviem popísať čím presne, ale pôsobia na mňa tak... autenticky, čisto, a veľmi sviežo.

    Dnes zase silné myšlienky. A teším sa, že Vďačné leto prispelo aj k takej (zdanlivo drobnej) radosti, ako nový denník. :)
    (a tie obrázky, čo si pýta T. sú úžasné. Raz to budú poklady. ;-) )

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuju. Ze začátku týdne jsem hodně myslela na poušť, i jsem o ni napsala pár veršů. Možná je publikuju. Ale zvláštní, že mi to tak přišlo... :-)
      A jo, obrázky, co chtěla nakreslit Tina určitě bude jednou pěkné prohlížet. Stejně jako ty, co sama kreslí.

      Vymazat

Od léta do léta

Za poslední rok se toho hodně změnilo. Respektive... ani ne nějak razantně, ale spíš průběžně. Pomalu přesouvám děti z domácího vzdělávání d...