neděle 15. září 2019

O prázdninách jsme...

... se pekli ve vlastní šťávě. Vlna veder byla asi všude, ale v západní Evropě docela výživná, dosahovala až 39 stupňů. T. měla během toho nejteplejšího týdne příměstský výtvarnný tábor, takže jsem musela vymýšlet, kde těch pár hodin přetrpím s H. Párkrát jsme dokonce vsadily na obchoďák.

... se setkávali! Když jsme byli v Lucembursku, hodně jsem se snažila organizovat čas, aby se naše starší mohla setkávat s nejlepší kamarádkou, která jde už bohužel do školy. Krom toho jsme se setkali s mnoha lidmi v ČR, zejména s rodinou. Naše děti se aspoň občas setkají se svými sestřenkami a bratránkem. A s mnoha lidmi jsme se nesetkali, tak to chodí. Čas dovolených je omezen.

... poznávali.
Byli jsme na výstavě Čtyřlístku, městě robotů na Chodově, v Koněpruských jeskyních, na Křivoklátě, v ZOO, v Litomyšli, v Adršpachu, v botanické, v Lisieux a Bretani. O té ještě napíšu víc.... křtili. Máme tu čest být kmotry naší malé neteře.

... tvořili. Kromě našich obvyklých aktivit, jsme dětem s manželem vyrobili v dílně na chatě dřevěné hračky. Bylo pěkné něco vyrábět spolu s manželem.

... se věnovali turistickému sběratelství. :-) Kupovali jsme zejména turistické známky.

A když to šlo, tak jsem si četla. Uvažovala o literatuře a studovala poezii. Nějak se tím nedokážu přestat zabývat.


2 komentáře:

 1. To bylo pěkně bohaté a pestré léto. :) Já jsem vlnu veder vůbec nezaregistrovala, protože jsem pořád byla v Mekáči a tam je klimatizace. Tedy, taky tam bylo vedro, zvlášť v tom pitomém oblečení, ale dalo se to. :D Doufám, že příští léto strávím víc času někde u vody a s knížkou. :)

  Taky se mi nepovedlo setkat se s lidmi, s nimiž jsem chtěla, jakože se všemi. Zvlášť takové ty přísliby s (nyní již) bývalými spolužáky nevyšly, prostě na to není čas a chuť (uznávám, z mé strany, protože když už přijedu domů, jsem obklopena rodinou a omezena časem).

  Měj se krásně! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám to stejně - nikdy se nezadaří se setkat se všemi a člověk chce občas "doma" i trochu zevlit. :-)

   Vymazat

Daybook tag alias Občasníček

Už hodně dlouho obdivuju blog  https://ponderedinmyheart.typepad.com/  (už není moc aktuální, autorka občas přispívá na instagram, ale já se...