Jéj, krásne kreslíš. A stále krajšie. :-)
Super. Mám kresbu pastelkami moc ráda.
Díky moc, dámy. :)
Za poslední rok se toho hodně změnilo. Respektive... ani ne nějak razantně, ale spíš průběžně. Pomalu přesouvám děti z domácího vzdělávání d...
Jéj, krásne kreslíš. A stále krajšie. :-)
OdpovědětVymazatSuper. Mám kresbu pastelkami moc ráda.
OdpovědětVymazatDíky moc, dámy. :)
OdpovědětVymazat